Сучасна людина постійно шукає натуральні продукти, які приносять користь і якості яких можна довіряти.
ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА» виробляється з метою задовольнити й перевершити всі очікування споживача.
Висока якість, натуральність і екологічність у виробництві продукції бренду враховує всі споживчі вимоги до виготовлення і смакових якостей м’ясної продукції та м’ясо-ковбасних виробів.
ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА» це екологічно орієнтований бренд, який об’єднує більш ніж 100 найменувань продукції з м’ясних напівфабрикатів і готових м’ясо-ковбасних виробів.
Переваги продукції ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА»


Без ГМО

Смачна
М’ясні напівфабрикати й готові м’ясоковбасні вироби не містять генетично-модифікованих організмів та синтетичних харчових домішок.

 


Безопасная

Безпечна
Якість виробництва продукції ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА» контролюється на всіх етапах: від виробництва натуральних повнораціонних кормів для тварин, моніторингу санітарного та ветеринарного стану тварин у період зростання до виробничого процесу на сучасному високотехнологічному м’ясокомбінаті.


Свіжа
Виробляється продукція з використанням новітніх технологій і з турботою про покупця.

 

ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА» було визнано одним із найпопулярніших брендів України (рейтинг журналу «Фокус», жовтень 2013 р.), який об’єднав під своєю назвою не тільки охолоджені м’ясні й кулінарні напівфабрикати, а і продукцію з категорії готових м’ясо-ковбасних виробів.

ТМ «М'ЯСНА ВЕСНА» - свіже м’ясо й ковбаса!

 

 

Охолоджені м'ясні і кулінарні напівфабрикати

скачати

Готові м'ясо-ковбасні вироби

скачать