2012 року завершено будівництво інноваційного насіннєвого заводу, який розташований на території комбікормового заводу ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» у с. Рівне Покровського (Красноармійського) району Донецької області. Насіннєвий завод є комплексним постачанням і проектом європейського лідера у виробництві насіннєвих заводів – компанії Cimbria. Його продуктивність становить 200 тонн насіннєвого матеріалу на добу. Очищення, калібрування й упакування насіння відбувається відповідно до найвищих екологічних стандартів, прийнятих у Європі.

Обсяг інвестицій склав 25 млн грн.

Характеристика сортів зернових культур, що пропонуються до реалізації:

ОЗИМА ПШЕНИЦЯ

«Олексіївка» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Пшениця продовольчого напряму. Сорт степового екотипу. Різновид — ерітроспермум. Вегетаційний період — 296 днів, стійкість до вилягання — 4 бали, посухостійкість — 4,7 бали, зимостійкість — 5,0 балів. Пошкодження хворобами: борошнистою росою — 2,5 бали, бурою іржею — 2,0 бали, фузаріозом, кореневою гниллю, септоріазом, запорошеною головешкою, твердою головешкою — 0. Середня врожайність — 65 ц/га. Рекомендується частка оброблення на богарних і зрошуваних землях.

«Білосніжка» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Сорт середньоранній. Хворобами уражається середньо. Сорт достатньо посухостійкий. Зимостійкість висока. Хлібопекарські якості добрі. Занесений до Реєстру перспективних сортів України.

«Краплина» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Сорт степового екотипу, різновид — ерітроспермум. Форма куща — прямостояча. Висота рослин — 79 см. Вегетаційний період — 297 днів. Стійкість до   вилягання — 5 балів, посухостійкість — 4,9 бали, зимостійкість — 4,0 бали. Пошкодження хворобами: борошнистою росою — 2,0 бали, бурою іржею — 2,5 бали, запорошеною головешкою і твердою головешкою — не уражається. Врожайність складає в середньому 62 ц/га.

«Богиня» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Сорт степового екотипу, різновид — ерітроспермум. Форма куща — прямостояча. Висота рослин — 70,6 см. Вегетаційний період — 298 днів. Стійкість до вилягання — 5 балів, посухостійкість — 4,9 бали, зимостійкість — 4,5 бали. Пошкодження хворобами: борошнистою росою — 2,0 бали, бурою іржею — 3,0 бали, запорошеною і твердою головешкою — не уражається. Врожайність в середньому 65,0 ц/га. Внесений до Державного реєстру сортів і рослин України в 2008 році.

«Донецька-48» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Різновид — лютесценс. Сорт середньоранній. Висота рослин 95-110 см, достатньо стійкий до вилягання. Прапоровий лист розташований під кутом 300 до стебла, що збільшує фотосинтетичну здатність сорту. Сорт можна висівати як на чорних і зайнятих парах, так і на непарових попередниках. Вищі урожаї зерна, в порівнянні з іншими сортами, він формує при вирощуванні при нульовій обробці грунту. Внесений до Державного реєстру сортів і рослин України в 1997 році.

ЯРОВИЙ ЯЧМІНЬ

«Донецький-14» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Сорт середньостиглий, вегетаційний період 76-86 днів, рослини низькорослі 53-61 см. Стійкість до вилягання 4,6 бали, осипання — 4,7 бали, засухи — 4,2-4,7 бали, придатність до механізованого збирання 4,5 бали. Слабо уражається борошнистою росою, гельмінтоспоріозом, кореневою гнилизною і сховано стебловими шкідниками. У екстремальних умовах вирощування дає високі і стабільні урожаї. Внесений до Державного Реєстру сортів і рослин України в 2000 році.

«Донецький-12» — оригінатор сорту Донецький інститут агропромислового виробництва. Сорт середньостиглий, вегетаційний період 75-85 діб. Стійкість до вилягання — 4,0-4,5 бали. Слабо уражається борошнистою росою, гельмінтоспоріозом, кореневою гнилизною, сховано стебловими шкідниками. Стійкість до борошнистої, твердої головешки при штучному зараженні — висока. Сорт зернофуражного та продовольчого використання. Внесений до Державного Реєстру сортів і рослин України в 1999 році.

«Сталкер» — оригінатор сорту Селекційно–генетичний інститут — Національний центр насіннєзнавства і сортовивчення. Врожайність у виробничих умовах до 80 ц/га. Сорт скоростиглий. Колос дворядний. Висота рослин 75-100 см. Стійкість до поширених листостеблових хвороб на рівні 5-6 балів. Зерно велике (маса 1000 зерен 50-55г). Внесений до Державного Реєстру сортів і рослин України в 1997 році.

«Адапт» — оригінатор сорту Селекційно–генетичний інститут — Національний центр насіннєзнавства і сортовивчення. Призначений для умов сильної засухи. Врожайність у виробничих умовах до 70-75 ц/га. Сорт стійкий до гельмінтоспоріозу — 6-7 балів, борошнистої роси — 4-5 балів. Сорт стійкий до вилягання — 7-8 балів. Сорт скоростиглий. Внесений до Державного Реєстру сортів і рослин України в 1998 році.

«Еней» — оригінатор сорту Селекційно–генетичний інститут — Національний центр насіннєзнавства і сортовивчення. Засухостійкий сорт для умов високоінтенсивного землеробства. Сорт середньостиглий. Вегетаційний період 76-86 днів. Внесений до Державного Реєстру сортів і рослин України в 2008 році.

НАШЕ НАСІННЯ — ВАША ВРОЖАЙНІСТЬ!!!

Контактні телефони:
Менеджер з продажів Бондаренко Станіслав (073) 312-58-28

З агротехнічних питань звертатися:
Агроном-насінник Соколова Оксана Володимирівна (073)312-59-84